Jsme centrum elektrokol Haibike Náchod pro východní čechy.

Proč elektrokolo Haibike zakoupit u nás?

 
  • Jsme centrum elektrokol Haibike Náchod pro Východní Čechy. Na našem obchodě najdete obrovský výběr elektrokol Haibike.
  • elektrokola Haibike se neprodávají přes internet, ale na kamenném obchodě.
  • Nabízíme kompletní zázemí pro servis těchto elektrokol. Jedná se o špičkovou a složitou elektroniku na kterou jsou potřeba pouze školení odborníci.
  • Vlastníme testovací elektrokola Haibike, která si u nás můžete vyzkoušet.
  • Celý náš tým jezdí na elektrokolech Haibike, můžeme tak poskytnout ty nejlepší informace.

 

Nabízíme největší výběr elektrokol Haibike ve Východních Čechách na našem kamenném obchodě v Náchodě.

Německá značka Haibike je nejlepší značka ve výrobě elektrokol na světě. Tato elektrokola prochází dlouholetým vývojem německého inženýrství.

Rámy těchto elektrokol jsou patentované a dlouhodobě vyvíjené, proto je najdete jen a pouze na těchto elektrokolech. Jedná se o velice složitý výrobní proces, který dodává elektrokolu Haibike výborné jízdní vlastnosti a co nejlepší zakomponování pohonu do středu, které je zcela bezkonkurenční.

Protože je Haibike naprostá prestiž, nakomponoval do svých elektrokol jen ty nejlepší a nejvýkonější pohony jako je pohon Bosch Performance Line CX a pohon Yamaha PW-X. Pohon Yamaha se v Evropě prvně ukázal právě na elektrokolech značky Haibike, která jako první získala tuto prestižní licenci na tento pohon.

Haibike udává směr ve světě elektrokol.

Technologie, design, který uvidíte na těchto elektrokolech je 4 roky před konkurencí. Je to dané již 15letou studií v segmentu elektrokol na kterém se podíleli jen ti nejlepší inženýři v segmentu špičkové cyklistiky.

Nežijte v omylu že elektrokola jsou tu jen pro starší generaci lidí, kterým již síly nestačí. Elektrokola Haibike jsou pro všechny generace milovníků cyklistiky bez limitu. Již nebudete při Vaši projíždce na kole dělat kompromisy. Na elektrokolech Haibike zjistíte že můžete jet kamkoliv a kdykoliv, je to cyklistika bez limitu jak pro děti, teenagery tak pro dospělé i starší generace. Elektrokola Haibike jsou tu zkutečně pro všechny. Tuky spalujete, fyzičká nabíhá, máte delší radius dojezdu a přitom všem se kocháte tou krásnou přírodou, které jste se vyhýbali na klasickém kole, protože nemáte čas na to denně jezdit na kole. elektrokola Haibike jsou budoucností klasické i profesionální cyklistiky.

Z trénovaného cyklisty ještě lepší cyklista než na klasickém kole

Haibike jako první vytvořil elektrokola do extrémního terénu pro zkutečné nadšence adrenalinu, uvědomuje si opravdu velký potenciál v této nové technologii. Snaží se tak posunout cyklistiku na samotnou špičku ledovce. Plno již profesionálních downhillových jezdců přechází na tyto špičkové stroje, které jim dodají zcela neomezené možnosti.

 

Celý náš tým jezdí na elektrokolech Haibike, proto Vám můžeme dát ty nejlepší poznatky a zkušenosti u této špičkové značky. Na našem obchodě v Náchodě, můžete elektrokola Haibike vyzkoušet a zjistit tak co elektrokola Haibike dokážou. Naše klientela se neustále rozrůstá. Pokud milujete cyklistiku a chcete si ji naplno užít bez limitu, navštivte nás. Elektrokola Haibike je značka, která Vás nezklame, naopak budete ji milovat jako my. Kontakt na nas zde.

Fotogalerie: Jedni z mála našich zákazníků

Centrum elektrokol Haibike Náchod

V této kategorii nejsou žádné produkty.