Elektrokola Lapierre 2016

16.12.2015 13:39

Elektrokola OVERVOLT jsou nová špičková elektrokola od Francouzské značky Lapierre, která se vyrábí od roku 1946. Lapierre si moc dobře uvědomuje obrovský potenciál v oblasti elektrokol a proto od roku 2013 produkuje svoji první sérii elektrokol pod označením OVERVOLT. Značka Lapierre je jednou z největších jmen v horských kolech.

Elektrokola OVERVOLT jsou nová elektrokola od Francouzské značky Lapierre, která se vyrábí od roku 1946. Lapierre si moc dobře uvědomuje obrovský potenciál v oblasti elektrokol a proto od roku 2013 produkuje svoji první sérii elektrokol pod označením OVERVOLT.

Pokud se podíváme na aktuální nabídku trhu v oblasti elektrokol a zaměříme se na elektrokola se středovým pohonem, což jsou kategorie nejvyšší třídy, určitě se zaměříte na elektrokola Haibike, která momentálně kralují na trhu díky špičkovýmu designu, výborným cenám a hlavně velice oblíbeným středovým pohonem Yamaha, který v mnoha směrech poráží středové pohony Bosch. Co je velice zajímavé, tak to že Yamaha si své výrobce do kterých se středový pohon Yamaha montuje vybírá. Je to prosté, volí pouze technologické značky s dlouholetou tradicí a právě mezi ně pro rok 2016 patří i Lapierre. Pro Evropu tudiž budou vyhrazeny pouze 2 značky, které budou nabízet elektrokola se středovým pohonem Yamaha a to je Haibike a Lapierre. Je to jasné znamení že Lapierre má obrovský potenciál stát se pojmem v oblasti špičkových elektrokol a pro rok 2016 pro nás připravil opravdu velkolepou nabídku.

Jelikož se hlavně Lapierre zaměřuje na horská celoodpružená kola není tomu jinak ani v jejich nové kolekci OVERVOLT, kde v nabídce najdete již 7 celoodpružených elektrokol se středovým pohonem Bosch a Yamaha. Celou kolekci elektrokol Lapierre najdete na našem eshopu: www.elektrokola-nachod.cz , www.elektrokola-lapierre.cz Elektrokola Lapierre 2016 najdete také na našem kamenném obchodě v Náchodě.

Nová modelová řada kol Lapierre Overvolt je výbušnou nadčasovou kombinací energie a vitality, která chce dobýt nové obzory. Velice výkoný motor Bosch CX Performance a Yamaha je spojený s dlouhou životností. Perfektní preciznost motoru zajišťuje maximální přizpůsobivost jezdci, tak aby jej podpořil na všech druzích terénu, při každé rychlosti, úrovni terénu a při libovolně zvoleném režimu. Co je Lapierre Overvolt? - První a opravdové MTB, na kterém je radost jezdit. - Vyspělý podpůrný elektronicky systém. - Výkonný a precizní produkt. - Kolo vyvinuté s myslí koncového zákazníka. - Kolo, které přiblíží MTB všem. - Geometrie pro komfort a stabilitu . - 27.5” kola pro perfektní průjezdnost a přilnavost.