Elektrokola Lectron 2016

30.01.2016 22:16

  Modelová řada Lectron 2016 přináší významné inovace v technologii, výbavě elektrokol i novou úroveň designu.  V kolekci naleznete několik zbrusu nových provedení elektrokol, kompaktnější a výkonnější baterie, nové rámy i pohonné jednotky. Změnám  pro rok 2016 neuniklo ani samotné  logo značky.

Nová modelová řada vychází z letošních úspěšných typů a přináší významné inovace v parametrech elektrokol, použité výbavě i designu. V kolekci naleznete několik zbrusu nových provedení elektrokol, kompaktnější a výkonnější baterie, nové rámy i pohonné jednotky. Změnou pro rok 2016 prošlo i logo značky, které má modernizované pojetí, vyjadřující jistotu a technologickou úroveň elektrokol.

Elektrokola Lectron 2016 mají rozhodně co nabídnout. Ve střední třídě elektrokol se těžko bude hledat konkurent, který nabízí kapacitu baterie až 20 Ah. Výbava elektrokol Lectron 2016 oproti letošním modelům mají vyšší výbavu řazení, hydraulické kotoučové brzdy a jiné vychytávky jako např. zapuštěná baterie do rámu, sportovnější vzhled zaměřen na všechny věkové kategorie. Celou kolekci elektrokol Lectron 2016 najdete na našem obchodě v Náchodě a také samozřejmě na našem eshopu: ZDE