Proč kupovat elektrokolo u odborníků na kemnném obchodě?

17.12.2015 11:32

Proč zvážit nákup elektrokola přes internet ? Na co si dát pozor? Plno lidí tuto důležitou část nákupu přehlíží a spíše se zaměřují na co nejnižší ceny. Je to přitom fatální chyba a většina elektrokol nakoupená přes internet končí po měsíci na inzertních bazarových servrech.

Pokud si chcete pořídit elektrokolo, je dobré si uvědomit na jaké účely chcete elektrokolo využít. Je za potřebí si uvědomit že pokud koupíte elektrokolo za 20 000 Kč a bydlíte v kopcovitém kraji, nemůžete očekávat dlouhé dojezdy, naopak to pro Vás může být velké zklamání i přesto že jste se na internetu dočetli o ohromných dojezdech. A v tom je právě kámen úrazu. Na internetu je možné z laciného produktu vytvořit téměř nadpozemský produkt.

 

Během 3 let, kdy jsou elektrokola u nás velice oblíbena, vzniklo plno internetových obchodů bohužel bez kvalifikovaných prodejců, kteří nabízí elektrokola aniž by sami věděli jak elektrokolo funguje a měli s nimi zkušenosti. Od takových internetových obchodů můžete právě očekávat ty ohromné dojezdy za nízké ceny.

 

Bohužel i některé kamenné obchody klamou své zákazníky. Jelikož obchody, které se doposavad zabývali pouze klasickou cyklistikou a většina zaměstnanců jsou tzv. zapřisáhlí cyklisti, kteří berou elektrokolo jako degradaci, nemůžete od nich očekávat žádné pravdívé informace a servis, který je velice důležitý.

Pokud se tomu všemu chcete vyhnout, je potřeba navštívit specializovaný kamenný obchod ,který se  přímo zaměřuje na elektrokola.

Na našem obchodě v Náchodě momentálně najdete přes 80 modelů elektrokol. Pokud dojde na závadě elektrokola, neposíláme elektrokolo našemu dodavateli, ale přímo servisujeme na našem obchodě. Máme za sebou nezpočet přestaveb elektrokol a zároven celý náš tým jezdí na elektrokolech, což je velká výhoda díky které se s Vámi můžeme podělit o zkušenostech a nabídnout tak nejlepší variantu elektrokola pro Vás. Níže fotogalerie našich zákazníků.

Fotogalerie: Naši zákazníci