Vítejte na stránkách prvního Concept store obchodu s elektrokolama Haibike pro Českou republiku.

Našim snem bylo vždy dělat něco pořádně a na té nejvyšší úrovni a konečně v roce 2017 se nám po velice dlouhých zkušenostech s prodejem elektrokol Haibike podařilo dosáhnout té nejvyšší mety a tím je stát se opravdovým prodejcem specializovaným na elektrokola Haibike.

Proč elektrokolo Haibike od nás?

1. Jsme první concept store Haibike v České republice.
2. Nabízíme největší výběr elektrokol Haibike v České republice.
3. Celý náš tým na elektrokolech Haibike jezdí, proto vám dáme ty nejlepší informace.
4. Jsme rodiná firma, přístup k naším zákazníkům je tak velice nadstandartní.
5. Od nás se dozvíte pouze pravdivé informace, které jsme nabrali na základě zkušeností, nejedná se tudiž o informace vyčtené z internetu.
6. Vlastníme kamenný obchod, který je díky svému modernímu vzhledu a největšímu výběru elektrokol vyhlášený po celé České republice.
7. Na elektrokola Haibike máme kompletní zázemí pro servis.
8. Naše práce s těmito stroji je naším vysněným koníčkem.
9. Máme zasebou již přes 1000 prodaných elektrokol Haibike.
 
 
           
 

Máme za sebou již 1000 prodaných elektrokol Haibike

Na základě toho že nás jezdit na elektrokolech Haibike baví a stal se tak naším primárním koníčkem ve volném čase a také na základě těchto zkušeností dáváme svým zákazníkům ty nejlepší informace a doporučení. Jsme rodinná firma a proto se k naši klientele chováme na té nejvyšší úrovni. Elektrokola Haibike nás zkrátka bavit nikdy nepřestanou a spíš než obchodníci se k našim zákazníkům chováme jako průvodci světem elektrokol Haibike s maximálním nadšením.

Cyklistice se již naše firma věnuje od roku 1991.

Jsme stále zastánci toho že cyklistika jako taková je prostě krásný sport, ale elektrokola tomu dali ještě větší možnosti a to bez limitu. Věříme že v elektrokolech je obrovská budoucnost a spojuje lidi dohromady. Na našem obchodě najdete největší výběr elektrokol Haibike v ČR ve velice moderním prostředí našeho obchodu s veškerým příslušenstvím a kompletním zázemím pro servis.  Naším mottem je: Být ve svém oboru ti nejlepší a poskytovat pouze pravdivé informace s maximálním nadšením. Věříme že nejlepší reklama pro naši firmu je vaše maximální spokojenost a tím se budeme nadále řídit, protože elektrokola Haibike zkrátka zbožnujeme:-)

 

Fotogalerie: Foto několika našich zákazníků