po-pá: 9:00-16:00 - sobota: 9:30-11:30

Bosch Nyon, nejvymakanější palubní počítač pro elektrokola s pohonem Bosch

17.10.2018

Nyon je první Palubní počítač na světě pro eBike, který kombinuje všechny funkce v jednom přístroji. Jsou zde aktuální informace o rychlosti, kadence šplapání a rozsahu, navigace pomocí GPS nebo analýzy osobních Fitness funkcí: Nyon je vybaven řadou inovativních funkcí, na každou cestu. Je velmi tichý, rychlý, s možností nabíjení a plně kompatibilní. Spolu s Portal eBike-Connect.com a aplikací pro Android a iOS poskytuje Nyon eBike připojení pro nejnovější generaci přístrojů. Všechno co potřebujete pro svoji jízdu je v jednom displeji. V plánování Vašich tras nejsou žádné hranice!

JÍZDA

Podpora motoru podle potřeby
Sportovní nebo uvolněný - s pěti různými jízdními režimy si můžete vybrat podporu pohonu dle Vašeho přání. Spolu s dalším prémiovým programem lze individuálně upravit jízdní režimy. "CUSTOM RIDE MODE"

Všechno je na očích
Čas, rychlost, doporučení jízd, dojezd, vzdálenost, stav baterie, kadence, síla vlastního tlaku - Nyon zobrazuje všechny důležité informace na první pohled.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.

NAVIGACE

Pohodlné plánování trasy
Vlastní trasy si můžete vytvořit ve vlastní aplikaci Bosch Nyon, nebo na portálu eBike Connect. Také si můžete na eBike Connect stahovat, plánovat a sledovat trasy GPS on-line.

Zvolte profily trasy
Vyberte si ze tří návrhů požadovanou trasu: nejrychlejší, nejkrásnější nebo trasy pro eMountainbiker na převážně prašných cestách. Pro Speedbikes se vypočítá nejkratší cesta střídavě.

Dílčí cíle
Můžete si vybrat některé z nejkrásnějších míst na trase a plánovat své eBike zájezdy s až osmi průběžných cílů.

Zkratky
Kromě domovské adresy, je nyní také "Vezměte mě do práce" - jednou adresou na ebike-connect.com nebo v aplikaci lze posouvat pomocí tohoto zástupce z Nyonu.

Více úložného prostoru
8 GB paměti pojme obrovské množství map. Ale i při zaplnění paměti můžete pohybovat dále: O chytrém telefonu přenášet požadovanými digitálními mapami přes Bluetooth do Nyonu.

FITNESS

Trénink Funkce
S Nyonem se vaše elektrokolo stane Vaším "osobním trenérem". Ať už jste závodník nebo pouze rekreační sportovec, Nyon Vás bude informovat a motivovat k výkonu se všemi daty přímo v reálném čase.

Kontrola fitness
Nyon detekuje Vaši sílu do pedálu a kadenci (frekvence šlapání) a vypočítává výkon a spotřebu energie. Ještě přesnější hodnoty získáte například ve spojení s hrudním pásem pro měření srdečního tepu. Takže můžete vždy trénovat na správné tepové frekvenci.

Online vyhodnocení na eBike Connect
Chcete-li mít přehled o vaší aktuální fyzické kondici a tréninkové úrovni, na portálu eBike-Connect.com Vám on-lin poradí jak efektivně trénovat.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.

FUNKCE SMARTPHONE

Individuální nastavení
Klikněte na eBike Connect aplikaci a změnte si vhled uspořádání obrazovky dipleje Nyon podle svého vkusu.
Získejte atraktivní premiové funkce - placenou funkci pro individuální nastavení jízdní režimů nebo vetšího topografického rozsahu.

Nabíjecí stanice pro externí zařízení
Micro-USB port na Nyon slouží nejen diagnostiku u Vašeho prodejce, ale i pro nabíjení externích zařízení, jako jsou chytré telefony.

Příjem SMS

Chcete-li zůstat i během tréninku vždy informováni, přitom mít obě ruce na řídítkách a smartphone mít bezpečně uložený v kapse nebo v batohu - Nyon Vás bude po obdržení SMS zprávy informovat vyskakovacím oknem na obrazovce.