elektrokola-nachod.cz - Největší výběr celoodpružených elektrokol v naši zemi na kamenném obchodě.

05.12.2018

Podařilo se nám pro vás vytvořit největší výběr celoodpružených elektrokol v naši zemi.

Celoodpružená elektrokola jsou pro všechny věkové kategorie.

Nabízíme vám zcela unikátní pohled na nejkomfortnější elektrokola součastnosti. Celoodpružené e-biky jsou momentálně tím nejlepším pohodlím v jakémkoliv terénu pro všechny věkové kategorie. Je potřeba zapomenout na celoodpružená klasická jízdní kola, jelikož ta jsou stavěna pouze pro zdatnější skupinu jedinců. Celoodpružená elektrokola zcela eliminují veškerá negativa na klasickém fullu díky silnému středovému motoru Yamaha, Bosch. Jízdní projev je zcela odlišny a nabízí zcela jiné zážitky. Mladý zdatný cyklista na celoodpruženém elektrokole najde ještě větší adrenalin a možnosti, které ho pošlou do zcela jiného levelu. Starší uživatel na tzv. e-fullu najde maximální komfort při jízdě přírodou díky zadní odpružené stavbě, která eliminuje nepříjemné nárazy do zad. Všechny tlumiče se dofukují přímo na váhu jezdce. Pokud máte problémy se zádama s kloubama, je celoodpružené elektrokolo určeno právě pro eliminaci těchto zdravotních problémů. Mnoho našich zákazníků i ve vyšším věku od 50 do 70 let by již po vyzkoušení celoodpruženého elektrokola nikdy nepřestoupili na tzv. pevné (hardtail elektrokolo). Musíme si uvědomit že elektrokolo nám dá mnohem větší možnosti a žádný kopec pro vás nění překážkou, tím pádem najedete mnohem více kilometrů a nebojíte se experimentovat. Musíme si také uvědomit že na elektrokole se pohybujeme v přírodě mnohem vyšší rychlostí a každý kořen a každý nerovnostní povrch cítíte dvojnásobněji. Celoodpružené elektrokolo je v tomto případě nejlepší alternativa jak si užít plnohodnotnou vyjíždku za jakýchkoliv podmínek.

Největší výběr celoodpružených elektrokol v naši zemi.

Podařilo se nám vytvořit největší výběr celoodpružených elektrokol Haibike na kamenném obchodě v naši zemi. Momentálně je na obchodě vystaveno kolem 90 modelů těchto typů a zákazník má na výběr z motorů Yamaha PW-SE, Yamaha PW-X, Bosch CX. Ceny již začínají od 73 000 Kč až do 230 000 Kč. Haibike zároven nabízí cenově nejdostupnější celoodpružená elektrokola na trhu díky exkluzivní licenci na pohony Yamaha pro Evropu.

Níže fotky našich zákazníků v různých věkových kategorií od 30 do 70 let, kteří si po vyzkoušení zakoupili celoodpružené elektrokolo.

Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věku od 35 do 40 let.
Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věku od 35 do 40 let.
Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věkové kategorii od 50 do 60 let
Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věkové kategorii od 50 do 60 let
Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věkové kategorii od 60 do 70 let.
Naši zákazníci na celoodpružených elektrokolech ve věkové kategorii od 60 do 70 let.

Video ukázka o možnostech a naprosté svobody na celoodpružených elektrokolech. Ve videu je slyšet samotný Garry Fischer vynálezce horského kola, který jednoznačně tento trend prosazuje a nazývá celoodpružená elektrokola jako revoluci v tomto sportu.