Jsme největší prodejci elektrokol Haibike v naši zemi. Jsme vůbec první a jediný concept store Haibike u nás

01.12.2018

Od roku 2017 jsem Haibike concept store pro ČR. Nabízíme největší výběr špičkových německých elektrokol Haibike na kamenném obchodě s kompletním zázemím pro servis.

Vážení zákazníci a nadšenci do špičkových elektrokol Haibike. Tato německá značka se dá nazvat otcem špičkových elektrokol, která má za následek onen velký boom. Tak velkou historii ve vývoji elektrokol jako Haibike nemá žádná jiná cyklistická společnost na světě.

Na našem obchodě vám nabízíme exkluzivní výběr těchto e-biků, který je absolutně bezkonkurenční v naši zemi. Náš obchod je díky dlouholeté tradici a specializaci na Haibike vyhlášený po celé ČR. Není to jen o výběru, ale také o velmi odborných znalostech, které našemu zákaznikovi vždy poskytneme. Na elektrokolech Haibike jezdíme, je to náš koníček a díky tomu se dozvíte pouze pravdivé informace. Neustále naše služby zdokonalujeme a vytváříme pro vás tak to nejlepší zázemí této značky s kompletním servisem. Momentálně na našem obchodě najdete kolem 160 elektrokol Haibike. 

Co znamená vlastně Haibike concept store?

Celý náš obchod je zasazen do světa elektrokol Haibike. Nemusíte vybírat elektrokolo z katalogu, jednoduše ho najdete na našem obchodě. Nemusíte hledat informace na internetu, veškeré poznatky vám dáme osobně při vaši návětevě. Díky úspěšnému prodeji této značky nás Haibike zve na různé školení a testování nových technologií, které pro nadcházející rok tato společnost chystá. Jsme vždy o krok na před a proto se za námi potencionální zákazníci sjíždí z celé republiky.

Pro koho Haibike Je? Na jakou skupinu zákazníků cílí?

Haibike je bezesporu bezkompromisní záležitost. Cílí na skupinu zákazníků, kteří nehledají levnou čínskou produkci. Milujete cyklistiku a chcete si ji užít? Haibike je pro vás jasná volba. Náš obchod je nastaven jako tzv. premiový shop, to znamená že lidé si u nás chtejí udělat radost a pořídit opravdu kvalitní produkt, který bude dělat nejen radost svým vzhledem, ale hlavně také svoji spolehlivostí a exkluzivitou. Odcházíte tak z našeho obchodu s elektrokolem, které vám bude každý závidět a obdivovat jeho precizní zpracování, ale také i neotřelou techniku a design.

Přes 1000 prodaných elektrokol Haibike. Tisíce spokojených zákazníků.

Každý dnes umí napsat: Největší výběr elektrokol, největší prodejci. Jako rodinná firma si za svým prvenstvím stojíme. Byla to dlouhá cesta již v období kdy elektrokola tperve znala hrstka lidí, věděli jsme že je to jasný nadcházející nový trend a proto jsme reagovali jako jedni z prvních a za 9 let vybudovali obrovské zázemí.

Haibike byl náš velký sen. Haibike byla naše svobodná vůle mít tuto značku na obchodě. Jako v autech v mobilních telefonech je vždy jeden z nejlepších výrobců. V elektrokolech je to bezesporu německý Haibike.

O tom že máme obrovskou klientelu svědčí i naše fotogalerie zákazníků. Stačí kliknout na banner níže.