.

24.05.2019

Prodejem to u nás zdaleka nekončí.


Servis kontakt:

Běžný servis/reklamace/repase/diagnostika: 775 514 406

Garanční prohlídky: 606 853 478


JSME HAIBIKE PREMIUM SERVICE.

Díky novému přístupu značky Haibike ke svým prodejcům, tzv. selektivnímu výběru, jsme získali prémiové exkluzivní zastoupení značky a s tím související premiový servis. Takže pro našeho zákazníka bude postaráno ve všech směrech.

Naši zákazníci u nás mají i kompletní zázemí plně vybaveného servisu, kde jim jsme schopni odstranit jak mechanické tak i elektronické závady a tudiž při případném problému s elektrokolem zákazník nemusí zdlouhavě čekat na vyřízení případné reklamace.  

Vzhledem k tomu že je elektrokolo vybaveno řídící jednotkou ( jako osobní automobil ) a dalšími elektronickými prvky, je za potřebí mít servisní přístrojovou vybavenost, jako je diagnostické zařízení, zátěžoví měřič akumulátoru a další elektronické měřící přístroje a k tomu samozřejmě odpovídající znalosti z oboru elektroniky, což je v našem servisním týmu samozřejmostí. A proto u nás najdete vše od prodejního poradenství až po servisní profesionalitu.

Mezi naše další služby samozřejmě patří i kompletní péče o akumulátor, včetně změření jeho kapacity až po jeho případnou repasi či jiný servisní úkon. Pro naše zákazníky je zde poskytována i garanční prohlídka, která je bezplatná.

Našim zákazníkům na přání provádíme tzv. odblokaci rychlosti do 50 Km/h u elektrokol zakoupených u nás, s pohonou jednotkou Yamaha, Bosch.

Montáž provádíme na našem obchodě v Náchodě. Klienti, kteří u nás elektrokolo zakoupili mají montáž zdarma. Montáž provádíme na počkání ( zhruba 1 hod. ) Produkt odstranuje rychlostní omezení bez nežádoucích efektů. Funkci lze kdykoliv zapnout a vypnout tlačítkem WALK ( Naleznete na vrchní straně ovládacího panelu na řidítkách ) Produkt je legálně prodejný na Evropském trhu a je řádně označen patřičnými štítky s CE a RoHS. Elektrokolo s touto upravou je možné provozovat jen na vlastní nebezpečí a na zodpovědnost uživatele a zásadně mimo pozemní komunikace, v souladu s platnou legislativou EU. Montáží tohoto produktu u nás nepřicházíte o 2 letou záruku na pohon.