Středový pohon Bafang MaxDrive

12.11.2016 21:53

Středový pohon Bafang MaxDrive je velice oblíbený pohon na elektrokolech střední kategorie. Ovšem s pohonama Yamaha či Bosch se nedá srovnávat.

Středový pohon Bafang MaxDrive je velice oblíbený pohon, který najdete u kategorie elektrokol ve střední tříde tedy do 50 000 Kč.

Středových pohonů je již na trhu velké množství jako Bosch, Yamaha, Shimano, Brose.

Pokud bychom měli srovnávat tento pohon se špičkama jako Bosch nebo Yamaha po stránce dynamiky jízdy a výkonu, je to jednoznačně po této stránce nejslabší jedinec, který se vlastně nemůže měřit s touto špičkou přitom mnoho prodejců tento pohon srovnávají s touto technologickou elitou. Všechny pohony máme odzkoušeny a rozhodně nemůžeme souhlasit. Komu tedy doporučit tento pohon? 

Středový pohon Bafang MaxDrive doporučujeme těm, kteří jsou finančně omezeny do 50 000 Kč a nehledají na elektrokolech velké ambice, ale lehkou cykloturisitku s příjemným dojezdem. Ten kdo se chce podívat do kopcovitého terénu v přírodě a hledá elektrokolo bez kompromisu, jednoznačně doporučujeme středový pohon Yamaha PW. Pokud se podíváte na nabídku elektrokol se středovým pohonem Bafang MaxDrive, zjistítě že tyto pohony zůstavají pod cenovou hladinou 50 000 Kč kam prostě patří. Středový pohon Bafang není špatný, rozhodně se jedná o to nejlepší do kategorie elektrokol v hodnotě 50 000 Kč. Ovšem když se podíváme na nabídku v dnešní době, najdete již elektrokola Haibike či BH se středovým pohonem Yamaha PW za 57 000 Kč. Je tedy potřeba si říct, budu dělat kompromis? Nebo si připlatím o 10 000 Kč a mám naprostou špičku?.