po-pá: 9:00-16:00 - sobota: 9:30-11:30

NEZÁVISLÉ TESTY, VIDEA, FOTKY ELEKTROKOLA M1 SPITZING EVOLUTION

Vůbec první uživatelská recenze a poznatky elektrokola M1 Spitzing Evolution.

Video bylo natočeno našim prvním zákazníkem a vlastníkem tohoto stroje. Jedná se o nezávislý pohled a vůbec první reálné poznatky. V tomto videu je testován model o výkonu 500W (45km/h) s baterií o kapacitě 1050Wh. Na zakázku byl Evolution výrobcem upraven lepšími ráfky: Crank Brothers, teleskopickou sedlovkou a lepším předním osvěltením o výkonu 1800 lumenů.

M1 Evolution je nová generace elektrokol, která je vyrobena na zakázku pro koncového zákazníka. Stroje jsou osazeny pohony TQ jako modely Haibike Flyon. Obrovskou výhodou řady Evolution je možnost výběru varianty motoru TQ o výkonu 250W, 500W a 920W s možnosti volby baterie o kapacitě až 1050Wh. 


Uživatelské poznatky o pružení elektrokola M1 Spitzing Evolution.

Další uživatelské video našho zákazníka, poukazuje na tlumení elektrokola Evolution. Stroj je osazen tlumiči Fox 36, jedná se o absolutní špičku v pružících systémech v oblasti cyklistiky. 

Kvalitní tlumiče pérování jsou klíčem nejen k rychlejším časům na kolo, ale také k lepší ovladatelnosti a vyšší trakci. Již více než 30 let je FOX světovým lídrem v oblasti tlumičů pérování pro terénní čtyřkolky, motokros, off-roadové automobily, UTV, nákladní vozy, SUV, sněžné skútry a horská kola, elektrokola. Tlumiče Fox jsou plně nastavitelné, a kvalitou a seřizovacím rozsahem překonávají konkurenci.


Elektrokolo nové generace, které nemá žádného konkurenta.

Elektrokola M1 Spitzing Evolution, jsu zatím posledním počinem této společnosti a cílem bylo jediné, vytvořit nejvýkonnější profi elektrokolo současnosti v naprosto exkluzivním designu s nejvýkonnějším pohonem současnosti, který svým ohromným výkonem naprosto předběhl dosavadní konkurenci zajetých pohonů jako je Bosch, Yamaha, Shimano, Brose. 

Všechny modely M1 Sporttechnik disponují ohromnou kapacitou baterie, v základu až 880Wh a je možné zvolit i variantu na ohromných 1050Wh ( 27Ah ). Samozřejmostí je také možnost vyjmutí baterie z rámu a dobíjet tak baterii jak v elektrokole tak i mimo e-bike.


Rozdíl mezi modelem pedelec a s-pedelec? 

Jaký je výkonnostní rozdíl mezi pedelecem a s-pedelecem? To se dozvíte v tomto testu, kde zkušení testeři e-bajků vyzkoušeli tyto nejvýkonější stroje současnosti. Pedelec je plně homologované elektrokolo o výkonu 250W, které pomáhá do rychlosti 25 km/h. S-pedelec je již o výkonu 500W a pomáhá do rychlosti až 45 km/h.

Fotogalerie: M1 Evolution