Novinky

TQ HPR 120s

24.05.2019

Tento motor je naprostou novinkou na trhu a momentálně se jedná o absolutně nejvýkonnější pohon současnosti, který je montován pouze a exkluzivně do 2 světových značek. První značkou je Haibike, který tento motor využívá o výkonu 250W do rychlosti 25km/h (Pohon TQ je neodblokovatelný) s kombinací integrované baterie o kapacitě 620Wh. Druhá značka...

Nový středový pohon Yamaha PW-X exkluzivně pro elektrokola Haibike. Je menší, je výkonější a nabízí se s 500Wh baterií. Dalším přírustkem do rodiny Yamaha, je model SE o kterém se dočtete níže.

Bosch Performance Line CX je nejvýkonější pohon z rodiny Bosch a lze jej právem považovat za krále mezi elektropohony do extrémního terénu.

Trh elektrokol se neustále rozrůstá a nabídka je čím dál bohatší. Pokusíme se Vám v tomto článku co nejlépe objasnit představu o tom jaké elektrokolo pro vás bude nejvhodnější a jaký typ pohonu zvolit. Poznatky v tomto rádci jsou na základě našich dlouholetých zkušeností s prodejem a jejích praktickým užíváním.

Německo v posledních letech patří mezi nejlepší výrobce elektrokol na světě. M1 Sporttechnik patří mezi zlatý grál na německém trhu, která jde svoji vlastní a velice originální cestou vývoje a inovace. Tato společnost si dala za cíl vyvinout nejvýkonnější profi elektrokola na trhu s neotřelým designem, plně karbonovým rámem a super výkoným pohonem...