po-pá: 9:00-16:00 - sobota: 9:30-11:30

Novinky

Nový motor Bosch Performance CX eBike 2020 je ve všech všech směrech lepší. Je o 20% kompaktnější, což výrobcům kol nabídne větší flexibilitu při integraci motoru Bosch 2020. Zejména u elektrických kol s plným odpružením, kde je to důležitější kvůli zavěšení kol.

Motory Bosch Performance Line CX 2020 s až 1 125 Wh bateriemi v modelech XDURO a SDURO Haibike, spolu s aplikací eConnect v řadě FLYON. Zde naleznete vše, co potřebujete vědět o novinkách řady Haibike pro modelový rok 2020.

V naši nabídce najdete pouze kvalitní pohonné jednotky. Proč jsme se rozhodli pro tyto motory a né na českých obchodech často vychvalované česko-čínské motory? Odborně vysvětluje článek níže + detailní fotky motoru.

TQ HPR 120s

24.05.2019

Tento motor je naprostou novinkou na trhu a momentálně se jedná o absolutně nejvýkonnější pohon současnosti, který je montován pouze a exkluzivně do 2 světových značek. První značkou je Haibike, který tento motor využívá o výkonu 250W do rychlosti 25km/h (Pohon TQ je neodblokovatelný) s kombinací integrované baterie o kapacitě 620Wh. Druhá značka...

Nový středový pohon Yamaha PW-X exkluzivně pro elektrokola Haibike. Je menší, je výkonější a nabízí se s 500Wh baterií. Dalším přírustkem do rodiny Yamaha, je model SE o kterém se dočtete níže.

Bosch Performance Line CX je nejvýkonější pohon z rodiny Bosch a lze jej právem považovat za krále mezi elektropohony do extrémního terénu.

.

24.05.2019

Prodejem to u nás zdaleka nekončí.

Trh elektrokol se neustále rozrůstá a nabídka je čím dál bohatší. Pokusíme se Vám v tomto článku co nejlépe objasnit představu o tom jaké elektrokolo pro vás bude nejvhodnější a jaký typ pohonu zvolit. Poznatky v tomto rádci jsou na základě našich dlouholetých zkušeností s prodejem a jejích praktickým užíváním.