Celoodpružené elektrokolo Ducati TK-01RR Limited Edition - 29"/27,5"

Zvolte si variantu:

186 990,00 Kč

První vyrobený ultimátní speciál od Ducati. TK-01RR Limited Edition. Jediný kus v ČR.

S tímto modelem značka Ducati vstoupila do světa elektrokol jako první. TK-01RR Limited Edition se stal pro nadšence Ducati motocyklů dalším splněným snem. Každý kdo vlastní motocykl této značky, má v mnoha případech tento kousek v garáži. Ndurový speciál s nejlepším motorem od japonské značky Shimano: EP8 s točivým momentem 85Nm. Baterie o kapacitě 630Wh. Nejlepší tlumiče na trhu Ohlins. Elektronické řazení Shimano XT 12s. Zde je všechno top.

Vyrobeno 230 kusů pro celý svět. Na našem obchodě najdete model s výrobním číslem 00 ve velikosti rámu L. Na elektrokole je najeto 180 km. S tímto modelem byl focen Valentino Rossi. Jedná se o nejcennější kus z 230 vyrobených.


Baterie

630Wh integrovaná/odnímatelná. 2A rychlonabíječka

Motor

Shimano EP8 250W, 85Nm, 25Km/h

Průměr kol

zadní 27.5" / přední 29"

Pružení

Öhlins RXF38 s průměrem 38 mm a 180 mm zdvihem 

Přehazovačka

SHIMANO Deore XT - 12 rychlostí (elektronické řazení) 

Dojezdy

Od 50 do 120 Km. V závislosti na váze jezdce, členitosti terénu, řazení, frekvence šlapání.


Tabulka velikostí:


Fotogalerie Ducati TK-011RR Limited Edition


Ducati TK-01RR Limited Edition, vyrobeno pouze 230 kusů.

Ducati TK-01RR Limited Edition je osazený tím nejlepším, co je na E-bikovém trhu k dispozici. Vepředu je vzduchová vidlice Öhlins RXF38 s průměrem 38 mm a 180 mm zdvihem. Překalibrovaný dvoupístkový tříkomorový systém vidlice umožňuje jezdci rychlé a snadné nastavení. Speciálně pro tento model na míru laděný vzduchový tlumič Öhlins TTX má zdvih 170 mm a čtyřstranné připojení k rámu kola Horst TPS (Thok progressive system). Uvedené zdvihy jsou dostatečné pro zdolání těch nejtěžších překážek. Ducati TK-01RR používá konfiguraci kol mullet, což je kombinace dvou různých průměrů kol. Kola jsou obuté do ráfků Thok e-plus s pneumatikami Pirelli Scorpion Enduro S o průměru 29" vepředu a Pirelli Scorpion E-MTB S o průměru 27,5" vzadu. Rozdílné velikosti kol se osvědčily u enduro horských kol díky své ovladatelnosti v různých podmínkách. Vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět.


Motor Shimano EP801 s kroutícím momentem 85Nm.

Japonský motor Shimano EP8 (EP801), nabízí výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm. Verze motoru s označením EP801, je plně kompatibilní s elektronickým řazením Shimano/Sram. Motor při vypnutém stavu za jízdy neklade absolutně žádný odpor díky vnitřní volnoběžce a lze tak e-bike využívat jako klasické kolo. Váha motoru je pouhých 2,7 kg a řadí se tak mezi nejlehčí na trhu. Stejně jako Yamaha, Bosch, využívá Shimano nejnovější technologie tzv. automatický režim, při kterém si motor sám reguluje režimy asistence na základě převodů, členitosti terénu a frekvence šlapání. Samozřejmostí je volit si asistenci manuálně. Shimano k motorům řady EP8 nabízí inteligentní aplikaci E-tube, kterou nainstalujete do vašeho mobilního telefonu a pomocí ní, můžete nastavovat parametry motoru přesně podle vašich potřeb a značně si tak zvýšit dojezdy. Motor má krytí IP68, což znamená že je chráněn před vodou a nečistotami.


Nastavte si motor dle vašich potřeb pomocí aplikace Shimano E-tube.

Pomocí aplikace Shimano E-TUBE si můžete nastavit jednotlivé režimy, Eco, Trail a Boost, podle vašich preferencí, což vám umožní omezit točivý moment a mnoho dalšího. V každém režimu můžete upravit charakter nástupu dopomoci, její intenzitu i maximální krouticí moment.

Toto nastavení lze uložit do dvou profilů, mezi nimiž za jízdy snadno přepínáte. Využití? Lze si vytvořit například úsporný profil pro nenáročné přesuny a druhý agresívní s maximálním výkonem pro obtížné výjezdy v terénu.

Za zmínku stojí také Limit asistence, který lze navíc snížit až na 15 km/h. To by mohlo mít smysl pro dětské eMTB. S aplikací Shimano E-TUBE může váš smartphone fungovat jako displej a jako navigační zařízení.


Specifikace elektrokola Ducati TK-01RR Limited Edition.

 • Rám: hliníkový, velikosti rámu S, M, L, XL

 • Geometrie rámu: enduro horské kolo
 • Přední vidlice:Öhlins RXF38 s průměrem 38 mm a 180 mm zdvihem
 • Zadní tlumič:Öhlins TTX Air, zdvih 170 mm
 • Váha:24,8 kg velikost rámu M bez pedálů
 • Motor: Shimano EP801, výkon 250 W, točící moment 85 Nm
 • Baterie: pevně integrovaná baterie Shimano, kapacita 630 Wh
 • Sedlo: Ducati fitSedlová 
 • trubka: Teleskopická, chrom- molybden
 • Brzdové kotouče: průměr 203 mm
 • Kliky: FSA – 165 mm
 • Řidítka: Karbonová Renthal, šíře 800 mm
 • Brzdy: Shimano Deore XT, 4 pístkové třmeny
 • Kola: Crankbrothers Synthesis 29" x 31 mm, 27.5" x 35 mm
 • Přední pneu Pirelli Scorpion Enduro S, TR, SmartGrip, HyperWall 29" x 2,6. 
 • Zadní pneu Pirelli Scorpion E-MTB S, TR, SmartGrip, HyperWall, 27,5" x 2,6
 • Přehazovačka: Shimano Deore XT, 12 rychlostí ( elektronická ) 
 • Brzdové a řadící páky: Shimano SLX 

ELEKTROKOLA-NACHOD.CZ - Přes 150 elektrokol na obchodě.