po-pá: 9:00-16:00 - sobota: 9:30-11:30

Elektrokolo Greyp G6.6 OFFROAD 2022

Podpora přípomoci až 45 km/h. Výkon motoru až 460W. Jedná se o nejsilnější model z kolekce Greyp 2022.

Zvolte si variantu:

220 990,00 Kč

Parametry:

Motor: 460W, max. rychlost s přípomocí motoru až 45 km/h ( Maximální přípomoc lze kdykoliv nastavit na 25km/h nebo 45 km/h), baterie: 770Wh. O proti svému předchůdci ( modely 2021 ), Greyp disponuje předním kolem 29 a zadním 27,5. Místo 8rychlostního řazení u předchozích modelů, je Greyp 2022 osazen universálnějším 12rychlostním. Tento model je osazen nejvýkonějším motorem z kolekce Greyp. Jedná se o nejsilnější model z kolekce Greyp 2022. 

 • FRAME

  Greyp G6, full T700 carbon, suspension travel 150 mm

 • FORK

  Formula Selva S, 29", Air, CTS valve, travel 160mm

 • REAR SHOCK

  Rock Shox Monarch RT3, 216X63, SoloAir

 • BRAKES

  Formula Cura 4 (4 pistons, electronic brake sensor)

 • ROTORS

  203mm front / 203mm rear

 • HEADSET

  FSA Gravity SX pro

 • HANDLEBARS

  Spank Ind. Spike 800 with Vibrocore, width 800mm, rise 30mm

 • HANDLEBAR GRIPS

  Spank Ind. Spoon, dual clamp system

 • PEDALS

  Greyp custom flat pedal, die-cast Alloy & Cr-Mo axle

 • CRANKS

  Greyp custom, 165mm, ISIS, Alloy forged

 • FRONT WHEEL

  Fulcrum E-Fire 500, 29", Boost

 • REAR WHEEL

  Fulcrum E-Fire 500, 27.5", Boost, HG freehub

 • FRONT TIRE

  Schwalbe Eddy Current Front, 29" x 2.60", ADDIX Soft, Evolution Line

 • REAR TIRE

  Schwalbe Eddy Current Rear, 27.5" x 2.60", ADDIX Soft, Evolution Line

 • SEAT POST

  KS SHOCK - LEV-DX, S 100mm / M 125mm / L 150mm

 • SEAT

  Fi"zi:k Ponente F200

 • SHIFTER

  SRAM GX-e Eagle Single Click 12-speed

 • DERAILLEUR

  SRAM GX Eagle 12-speed

 • CASSETTE

  SRAM PG-1230 Eagle 11-50T

 • CHAIN

  SRAM NX Eagle

 • MOTOR / NOMINAL POWER

  MPF 6.0s, custom firmware, OTA updatable / 460WTabulka velikostí


Představujeme nejvyspělejší elektrokolo součastnosti od výrobců nejrychlejších elektrických supersportů na světě značky Rimac.

Elektrokola Greyp patří do kategorie nejlepších elektrokol součastnosti a nabízí naprosto převratné funkce a vymoženosti. Za značkou Greyp stojí společnost Rimac, která vyrábí nejrychlejší elektrické supersporty na světě. Tyto elektrokola najdete exkluzivně pouze u nás.


Technologie a vymoženosti elektrokola Greyp, jsou nadčasová.


Integrované přední/zadní HD kamery.

Součastí elektrokola Greyp, je integrovaná přední a zadní HD kamera, díky které je možné svoji vyjíždku v reálném čase nahrávat a bez problému tyto kamery přepínat mezi sebou za jízdy. Videa se automaticky uloží do vašeho mobilního telefonu a můžete tak sdílet na internetu. Kamera lze využít například při velkém provozu na silnici, kdy můžete pomocí zadní kamery sledovat aktualní dění za vámi. HD kamera umí také fotky. Elektrokolo Greyp také disponuje integrovaným předním/ zadním silným osvětlením.
Ve spolupráci s se sítí T-mobile máte elektrokolo plně pod kontrolou.

Integrovaná eSIM je ZAPNUTÁ, kdykoli běží váš Greyp. Odesílá svou polohu do cloudu a umožňuje vám vzdáleně uzamknout Greyp. Díky tomu je krádež docela obtížná. Nemusíte čekat, až to udělá policie . Podejte jim zloděje sami! Součastí aplikace Greyp ve vašem mobilním telefonu, je také GPS navigace.

Integrovaná e-simkarta od T-mobile v elektrokole Greyp při propojení s vaším mobilním telefonem umožnuje:

 1. GPS Navigace
 2. GPS lokátor
 3. Zamknutí elektrokola na dálku
 4. Psaní zpráv z vašeho mobilního telefonu na integrovaný displej elektrokola Greyp.
 5. 24h nonstop máte elektrokolo plně pod kontrolou.
 6. Přes mobilní telefon se automaticky aktualizuje veškerý software: motor, baterie, aplikace, nemusíte tak elektrokolo aktualizovat v servisu přes propojovací kabel.
Na základě vašeho srdečního tepu, Greyp upravuje výkon motoru.

Ve standardní výbavě má elektrokolo Greyp G6 monitor srdečního tepu. To lze použít během jízdy. Motor na základě vašeho srdečního tepu, upravuje výkon a snaží se poskytnout co nejlepší výkonostní parametry pro vaši aktuální kondici. Výkonostní křivky motoru lze upravit i v mobilní aplikaci a dosáhnout tak delších dojezdů. 


Jedna z nejsilnějších baterií na trhu.

Součástí elektrokola Greyp je silná baterie až o kapacitě 770Wh. Baterie se skládá z nejkvalitnějších článků na současném trhu ( výběrové články Panasonic ). Výrobce udává životnost až 8-9 let ( 900 nabíjecích cyklů ). Díky výstupu usb, baterie funguje jako obří power banka. Součástí je také 4A rychlonabíječka, díky které je baterie z 0 na 100%  nabita za 4-5 hod. Baterie je samozřejmě plně odnimatelná a je možné ji nabíjet mimo elektrokolo.


Točivý moment až 95 Nm.

Unikátní motor MPF vyrobený v Rakousku. Motor byl na zakázku upraven a vyladěn pro parametry elektrokola Greyp. Motor disponuje točivým momentem až 95Nm, řadí se tak mezi nejsilnější motory na současném trhu a svoji sílou poráží konkurenty jako Bosch, Brose, Shimano. Motor je vzhledem k velkému točivému momentu naprosto tichý, dá se říci že ho vůbec neslyšíte. Samozřejmostí je volnoběžka, motor tak neklade v režimu off odpor a lze šlapat jako na klasickém kole. Motor disponuje stejně jako Yamaha, Bosch krytím IP68. Obrovskou výhodou o proti konkurenci je ta, že motor v aplikaci v mobilním telefonu můžete výkonostně upravovat dle svých potřeb.Karbonový rám vyrobený ve fabrice Rimac.

Greyp disponuje špičkovým karbonovým rámem. Materiál byl použit stejný jako při výrobě špičkového supersportu od Rimacu. 

Na základě těchto technologií a inovací, Greyp získal mezinárodní vyznamenání v oblasti designu a inovací.

Napsali o něm:

Díky technologii Greyp's smart ebike již pojmy jako A.I., gamifikace kol, živé video přenosy a rozšířená realita již nejsou v cyklistickém průmyslu vizí budoucnosti. Pokud jde o konektivitu, chorvatský výrobce jízdních kol a technologií se snaží nastavit pomocí centrálního inteligentního modulu (CIM) a eSIM, aby bylo kolo vždy online. Greyp navíc nabízí samostatnou aplikaci s řadou užitečných funkcí, včetně navigace, sledování kondice, streamování videa, analýzy dat a základních funkcí, jako je rychlost a stav baterie. Alternativně lze nejdůležitější data zobrazit na integrovaném displeji. Všechna elektrokola s technologií Greyp mohou navzájem komunikovat, propojovat skutečné cyklistické zážitky s virtuálním světem a vytvářet nové příležitosti - jinými slovy obrovské hřiště v životní velikosti. Greypův úspěšný pokus o implementaci komunikace vozidlo-vozidlo v cyklistickém sektoru je přinejmenším inovativní a určující trendy.


Nejrychlejší elektrický supersport značky Rimac:
Nejrychlejší elektrický supersport značky Rimac: