Elektrokolo Greyp G6.X Evil Twin 2021

Exkluzivně pouze u nás.

Zvolte si variantu:

377 999,00 Kč
Please select variants first

Parametry:

Limitovaná edice - Evil Twin ( Vyrobeno pouze 100 kusů )

 Verze S-pedelec. Motor: 500W, max. rychlost 45 km/h, baterie: 770Wh


 • SUSPENSION - FORK Öhlins RXF36 EVO 29″ Air Front Fork, 150mm travel, ofset 51mm, boost 15x110
 • FRAME T700 carbon fibre reinforced composite (sizes S, M & L)
 • SUSPENSION - REAR SHOCK Öhlins TTX Air Universal Trunnion MTB Shock Absorber 230x65 mm MTBM 1989
 • BREAKS Magura Cockpit Integration MCi (4 pistons)
 • ROTORS 203mm front / 203mm rear
 • SENSORS GPS, Gyro 3 axis, Accelerometer 3 axis, Barometer
 • HEADSET FSA Gravity SX pro
 • HANDLEBARS Greyp custom, width 770mm, 38mm rise, 9° back sweep, 5° upsweep
 • HANDLEBAR GRIPS Ergon GE1 Evo Factory Regular Bar Grips - frozen stealth
 • PEDALS Greyp custom flat pedal, die-cast aluminium & Cr-Mo axle
 • FRONT WHEEL BikeAhead biturboE 29.0', boost (15x110) with 6 bolt disc adapter
 • REAR WHEEL BikeAhead biturboE 27,5', XD freehub body, boost (12x148) with 6 bolt disc adapter
 • HUBS DT SWISS
 • FRONT TIRE Schwalbe NOBBY NIC Evolution ADDIX Speedgrip SnakeSkin 29" Faltreifen (schwarz/29x2,60)
 • REAR TIRE Schwalbe NOBBY NIC Evolution ADDIX Speedgrip SnakeSkin Apex 27,5+ Faltreifen (schwarz/27,5x2,8)
 • SEAT POST SRAM seat post REVERB AXS 31.6mm 125mm Travel A1
 • SEAT Fizik Antares R1 Carbon
 • SHIFTER SRAM Eagle AXS™ Controller
 • DERAILLEUR SRAM X01 EAGLE AXS
 • CHAIN SRAM X01 Eagle™ Chain
 • CASSETTE SRAM XG-1295 Eagle™ Cassette
 • MOTOR / NOMINAL POWER MPF 6.0s, custom firmware, OTA updatable / 460W

Tabulka velikostí


Představujeme nejvyspělejší elektrokolo součastnosti od výrobců nejrychlejších elektrických supersportů na světě značky Rimac.

Elektrokola Greyp patří do kategorie nejlepších elektrokol součastnosti a nabízí naprosto převratné funkce a vymoženosti. Za značkou Greyp stojí společnost Rimac, která vyrábí nejrychlejší elektrické supersporty na světě. Tyto elektrokola najdete exkluzivně pouze u nás.


Technologie a vymoženosti elektrokola Greyp, jsou nadčasová.


Integrované přední/zadní HD kamery.

Součastí elektrokola Greyp, je integrovaná přední a zadní HD kamera, díky které je možné svoji vyjíždku v reálném čase nahrávat a bez problému tyto kamery přepínat mezi sebou za jízdy. Videa se automaticky uloží do vašeho mobilního telefonu a můžete tak sdílet na internetu. Kamera lze využít například při velkém provozu na silnici, kdy můžete pomocí zadní kamery sledovat aktualní dění za vámi. HD kamera umí také fotky. Elektrokolo Greyp také disponuje integrovaným předním/ zadním silným osvětlením.Ve spolupráci s se sítí T-mobile máte elektrokolo plně pod kontrolou.

Integrovaná eSIM je ZAPNUTÁ, kdykoli běží váš Greyp. Odesílá svou polohu do cloudu a umožňuje vám vzdáleně uzamknout Greyp. Díky tomu je krádež docela obtížná. Nemusíte čekat, až to udělá policie . Podejte jim zloděje sami! Součastí aplikace Greyp ve vašem mobilním telefonu, je také GPS navigace.
Integrovaná e-simkarta od T-mobile v elektrokole Greyp při propojení s vaším mobilním telefonem umožnuje:

 1. GPS Navigace
 2. GPS lokátor
 3. Zamknutí elektrokola na dálku
 4. Psaní zpráv z vašeho mobilního telefonu na integrovaný displej elektrokola Greyp.
 5. 24h nonstop máte elektrokolo plně pod kontrolou.
 6. Přes mobilní telefon se automaticky aktualizuje veškerý software: motor, baterie, aplikace, nemusíte tak elektrokolo aktualizovat v servisu přes propojovací kabel.


Na základě vašeho srdečního tepu, Greyp upravuje výkon motoru.

Ve standardní výbavě má elektrokolo Greyp G6 monitor srdečního tepu. To lze použít během jízdy. Motor na základě vašeho srdečního tepu, upravuje výkon a snaží se poskytnout co nejlepší výkonostní parametry pro vaši aktuální kondici. Výkonostní křivky motoru lze upravit i v mobilní aplikaci a dosáhnout tak delších dojezdů. 


Jedna z nejsilnějších baterií na trhu.

Součástí elektrokola Greyp je silná baterie až o kapacitě 770Wh. Baterie se skládá z nejkvalitnějších článků na současném trhu ( výběrové články Panasonic ). Výrobce udává životnost až 8-9 let ( 900 nabíjecích cyklů ). Díky výstupu usb, baterie funguje jako obří power banka. Součástí je také 4A rychlonabíječka, díky které je baterie z 0 na 100% nabita za 4-5 hod. Baterie je samozřejmě plně odnimatelná a je možné ji nabíjet mimo elektrokolo.


Točivý moment až 95 Nm.

Unikátní motor MPF vyrobený v Rakousku. Motor byl na zakázku upraven a vyladěn pro parametry elektrokola Greyp. Motor disponuje točivým momentem až 95Nm, řadí se tak mezi nejsilnější motory na současném trhu a svoji sílou poráží konkurenty jako Bosch, Brose, Shimano. Motor je vzhledem k velkému točivému momentu naprosto tichý, dá se říci že ho vůbec neslyšíte. Samozřejmostí je volnoběžka, motor tak neklade v režimu off odpor a lze šlapat jako na klasickém kole. Motor disponuje stejně jako Yamaha, Bosch krytím IP68. Obrovskou výhodou o proti konkurenci je ta, že motor v aplikaci v mobilním telefonu můžete výkonostně upravovat dle svých potřeb.Karbonový rám vyrobený ve fabrice Rimac.

Greyp disponuje špičkovým karbonovým rámem. Materiál byl použit stejný jako při výrobě špičkového supersportu od Rimacu.

Na základě těchto technologií a inovací, Greyp získal mezinárodní vyznamenání v oblasti designu a inovací.

Napsali o něm:

Díky technologii Greyp's smart ebike již pojmy jako A.I., gamifikace kol, živé video přenosy a rozšířená realita již nejsou v cyklistickém průmyslu vizí budoucnosti. Pokud jde o konektivitu, chorvatský výrobce jízdních kol a technologií se snaží nastavit pomocí centrálního inteligentního modulu (CIM) a eSIM, aby bylo kolo vždy online. Greyp navíc nabízí samostatnou aplikaci s řadou užitečných funkcí, včetně navigace, sledování kondice, streamování videa, analýzy dat a základních funkcí, jako je rychlost a stav baterie. Alternativně lze nejdůležitější data zobrazit na integrovaném displeji. Všechna elektrokola s technologií Greyp mohou navzájem komunikovat, propojovat skutečné cyklistické zážitky s virtuálním světem a vytvářet nové příležitosti - jinými slovy obrovské hřiště v životní velikosti. Greypův úspěšný pokus o implementaci komunikace vozidlo-vozidlo v cyklistickém sektoru je přinejmenším inovativní a určující trendy.


Nejrychlejší elektrický supersport značky Rimac:
Nejrychlejší elektrický supersport značky Rimac: