Jsme největší prodejci elektrokol v České republice.

Nakupovat elektrokolo přes internet bez vyzkoušení a odborného doporučení je velice nevýhodné a může to vést k velké nespokojenosti uživatele. Je potřeba si uvědomit že elektrokolo potřebuje odborný servis, kamenný obchod, který se vám postará o vaši udržbu elektrokola. Elektrokolo není tak technicky jednoduché jako klasické kolo a proto je potřeba zvolit specializovanou prodejnu elektrokol, kde jsou mechanici školeni a připraveni řešit tyto technické závady. Elektrokola-nachod.cz nabízí kompletní zázemí pro servis vašeho elektrokola. Pokud se u nás zastavíte, poskytneme vám ty nejlepší informace a zkušenosti, které jsme nasbírali za posledních 9 let v segmentu elektrokol. Jsme zastánci názoru že elektrokola tu jsou pro všechny a nabízí cyklistiku bez limitu. Na elektrokolech jezdíme, naše práce je naším koníčkem:-)

Proč elektrokolo od nás?

  • Vlastníme největší výběr elektrokol v České republice.

  • Držíme skladem 150 elektrokol na našem kamenném obchodě.

  • Nabízíme kompletní servis a zázemí vašeho elektrokola.
  • Jsme odborníci v elektrokolech již 9 let.

  • Na elektrokolech jezdíme, proto poskytneme ty nejlepší informace.

  • Jsme Concept storem špičkových elektrokol Haibike pro Českou republiku.

  • Jsme rodinná firma a proto je naším cílem maximální spokojenost zákazníka.

  

 

Náš tým: elektrokola-nachod.cz

Jsme rodinná firma a naše práce je našim koníčkem. Proto chceme aby každý náš zákazník opustil náš obchod se svým novým elektrokolem s maximální spokojeností a co nejvíce informacema.

Levá fotka: Bohdan Fišer ml. ( servis elektrokol, odborník na elektrokola ) Pravé foto: Bohdan Fišer st. ( majitel firmy, odborník na elektrokola ) Dolní foto: Fišer Jan ( odborník na elektrokola, prodejce )

Naším cílem je nabízet ty nejkvalitnější elektrokola na trhu.

Jelikož nás elektrokola baví, vždy bylo naším cílem na našem obchodě svým zákazníkům nabídnout to nejlepší co svět v elektrokolech nabízí.

Pro rok 2017 jsme se stali Concept storem špičkových německých elektrokol Haibike pro Českou republiku což je třetí specializovaný obchod v evropě. Je to náš splněný sen a můžeme se zároven pyšnit obrovským výběrem těchto naprosto exkluzivních elektrokol. Zároven na těchto elektrokolech jezdíme. Na našem obchodě najdete elektrokola od 20 000 Kč až do 190 000 Kč. U nás si vybere každý uživatel. Elektrokola jsou tu pro všechny a hlavně pro ty, kteří milují cyklistiku bez limitu.

Naši zákazníci jsou naši motivací jak být co nejlepší.

Za 9 let jsme si vybudovali velké jméno v segmentu prodeje elektrokol v české republice. Je to dané tím že neustále sledujeme nové trendy.Testujeme všechny možné pohony, které trh nabízí a na základě toho volíme to nejlepší. Naše klientela je toho jasným důkazem a jsme na to patřičně hrdí. Níže fotogaerie: Jední z mála našich zákazníků.

Fotogalerie: Naši zákazníci.

Proč elektrokolo od nás?

V této kategorii nejsou žádné produkty.