Největší výběr elektrokol Haibike a exkluzivních elektrokol Ducati a Thok, které najdete pouze u nás.
Zkušenosti s prodejem a servisem elektrokol máme již 12 let.

Na všechna elektrokola poskytujeme kompletní servis. Pro rok 2017 jsme se stali prvním concept storem  Haibike v České republice - německá značka, která nabízí ta nejlepší elektrokola na světě. Patříme do kategorie Haibike Champions, což znamená, že patříme mezi 20 nejlepších prodejců v Evropě. V posledních letech se věnujeme té nejlepší technologii v daném segmentu, to znamená - elektrokola se středovým pohonem Yamaha, Bosch a nové pohony TQ, které najdete na nejvyšších modelech Haibike pod názvem Flyon a exkluzivně u nás na elektrokolech M1-Sporttechnik. Jedná se o absolutní špičku v elektrocyklistice. Pro rok 2020 jsme získali jako jediní v naši zemi exkluzivní zastoupení na nejvyspělejší elektrokola současnosti značky Greyp za kterou stojí tvůrci nejrychlejších elektrických supersportů na světě společnosti Rimac.Pro rok 2017 se naše firma elektrokola-nachod.cz stala oficiálně prvním concept storem špičkových elektrokol Haibike.

Jako první v naši zemi jsme se stali vůbec prvním concept storem Haibike. Jedná se o třetí concept store v Evropě. Znamená to že u nás najdete největší výběr elektrokol Haibike a to s kompletním zázemím pro veškerý servis. Na elektrokolech Haibike jezdíme, proto vám dáme ty nejlepší informace na základě našich dlouholetých zkušeností.

Limitované edice elektrokol Ducati, které najdete pouze u nás.

Pro rok 2023 jsem s itaslkou značkou Thok uzavřeli exkluzivní spolupráci s elektrokolama Thok a Ducati. Jedná se o špičková elektrokola na kterých pracují nejlepší italští designéři. Nabízíme jako jediní v naši zemi limitované edice elektrokol Ducati s kompletním zázemím pro veškerý servis a diagnostiku motorů Shimano. 


Proč elektrokolo od nás?

 1. Jsme první concept store Haibike v České republice.

 2. Nabízíme největší výběr elektrokol Haibike v České republice.

 3. Celý náš tým na elektrokolech Haibike jezdí, proto vám dáme ty nejlepší informace.

 4. Jsme rodiná firma, přístup k naším zákazníkům je tak velice nadstandartní.

 5. Od nás se dozvíte pouze pravdivé informace, které jsme nabrali na základě zkušeností, nejedná se tudiž o informace vyčtené z internetu.

 6. Vlastníme kamenný obchod, který je díky svému modernímu vzhledu a největšímu výběru elektrokol vyhlášený po celé České republice.

 7. Na elektrokola Haibike máme kompletní zázemí pro servis.

 8. Naše práce s těmito stroji je naším vysněným koníčkem.

 9. Máme zasebou již přes 1000 prodaných elektrokol Haibike.

 10. Na našem obchodě najdete přes 150 elektrokol značky Haibike

 11. Na našem obchodě najdete elektrokola od 45 000 Kč až do 500 000 Kč.

 12. Nabízíme exkluzivní značky elektrokol, které jinde nenajdete.