Nabízíme největší výběr elektrokol v České republice na kamenné prodejně. Jsme jediný specializovaný Haibike concept store u nás. Patříme do top 20 nejlepších prodejců Haibike v Evropě.

Zkušenosti s prodejem a servisem máme již 10 let. Na všechna elektrokola poskytujeme kompletní servis. Pro rok 2017 jsme se stali prvním concept storem  Haibike v České republice - německá značka, která nabízí ta nejlepší elektrokola na světě. Patříme do kategorie Haibike Champions, což znamená, že patříme mezi 20 nejlepších prodejců v Evropě. V posledních letech se věnujeme té nejlepší technologii v daném segmentu, to znamená - elektrokola se středovým pohonem Yamaha, Bosch a nové pohony TQ, které najdete na nejvyšších modelech Haibike pod názvem Flyon, jedná se o absolutní špičku v elektrocyklistice.

Pro rok 2017 se naše firma elektrokola-nachod.cz stala oficiálně prvním concept storem špičkových elektrokol Haibike.

Jako první v naši zemi jsme se stali vůbec prvním concept storem Haibike. Jedná se o třetí concept store v Evropě. Znamená to že u nás najdete největší výběr elektrokol Haibike a to s kompletním zázemím pro veškerý servis. Na elektrokolech Haibike jezdíme, proto vám dáme ty nejlepší informace na základě našich dlouholetých zkušeností.

Proč elektrokolo od nás?

 1. Jsme první concept store Haibike v České republice.

 2. Nabízíme největší výběr elektrokol Haibike v České republice.

 3. Celý náš tým na elektrokolech Haibike jezdí, proto vám dáme ty nejlepší informace.

 4. Jsme rodiná firma, přístup k naším zákazníkům je tak velice nadstandartní.

 5. Od nás se dozvíte pouze pravdivé informace, které jsme nabrali na základě zkušeností, nejedná se tudiž o informace vyčtené z internetu.

 6. Vlastníme kamenný obchod, který je díky svému modernímu vzhledu a největšímu výběru elektrokol vyhlášený po celé České republice.

 7. Na elektrokola Haibike máme kompletní zázemí pro servis.

 8. Naše práce s těmito stroji je naším vysněným koníčkem.

 9. Máme zasebou již přes 1000 prodaných elektrokol Haibike.

 10. Na našem obchodě najdete přes 200 elektrokol značek Haibike, Crussis, Lectron.

 11. Na našem obchodě najdete elektrokola od 23 000 Kč až do 200 000 Kč.

 12. Nabízíme všechny tipy elektrokol, který v současné době trh nabízí.