ELEKTROKOLA RAYMON. KDYŽ LEGENDÁRNÍ DESIGNÉRKA ELEKTROKOL HAIBIKE ZALOŽÍ VLASTNÍ ZNAČKU.


Susanne Puello se svým manželem.
Susanne Puello se svým manželem.

Susanne Puello je jednou z nejuznávanějších designérek moderních elektrokol na celosvětovém trhu, která má obrovskou zásluhu na zrodu celosvětově úspěšných e-biků Haibike. 

V roce 2017 se rozhodla jít svoji vlastní cestou a založila tak vlastní značku, kterou pojmenovala po svém manželovi: Raymon. Jedná se o prémiová elektrokola německé kvality vyráběná výhradně s japonskými motory Yamaha. Je důležité podotknout, že právě Susan Puello zařídila vůbec první distribuci elektromotorů Yamaha do Evropy. 


PRVNÍ OFICIÁLNÍ VSTUP ELEKTROKOL RAYMON NA ČESKÝ TRH ZÁČÁTKEM ROKU 2024.

Značka Raymon byla ještě nedávno exkluzivně určena pouze pro německý trh a zaměřovala se na tu nejnáročnější klientelu. Koncem roku 2023 se rozhodlo, že Raymon bude expandovat po celé Evropě a tak se tato elektrokola dočkala oficiálního zastoupení pro českou republiku. 

Jelikož je pro českou klientelu společnost Raymon nové jméno a trh s elektrokoly je doslova nasycen mnoha značkami, které jsou již v podvědomí mnoha cyklistů, byly ceny nastaveny tak aby značně Raymon vyčníval z řad svých konkurentů. Momentálně disponují elektrokola Raymon nejlepším poměrem/cena/výkon na našem trhu.

Susanne Puello v roce 2016, kdy přebrala cenu za nejlépe prodávanou značku elektrokol na světě.
Susanne Puello v roce 2016, kdy přebrala cenu za nejlépe prodávanou značku elektrokol na světě.

NA VŠECHNA ELEKTROKOLA RAYMON POSKYTUJEME KOMPLETNÍ SERVIS S VEŠKEROU DIAGNOSTIKOU PRO MOTORY YAMAHA.

Jsme nejen prodejci elektrokol Raymon, nabízíme i kompletní servis všech modelů. Nedílnou součástí je i profesionální diagnostika pro motory Yamaha. U nás najdete kompletní zázemí. Vždy je dobré mít svého prodejce poblíž právě díky servisu, protože elektrokolo není pouze o mechanických komponentech, ale hlavně o elektronice, která je v elektrokole nejdražší záležitost. Záruku potvrzujeme až po první garanční prohlídce, která je zdarma po ujetí prvních 200 Km.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ELEKTROKOL RAYMON ZDE: