BOSCH KIOX včetně držáku a ovladače

7 490,00 Kč

Malý displej, který má všechno.
Kiox nabízí všechny funkce, které může sportovní jezdec potřebovat. Malý barevný displej odolný proti poškrábání je řízen samostatnou řídicí jednotkou s jasnou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o jízdě, o rychlosti, výkonu jezdce, tepové frekvenci, nabití baterie a mnoho dalšího. Kiox znamená, že máte k dispozici všechny důležité informace na špičkách prstů, a to díky samostatnému dálkovému ovladači Remote Control. Pomocí technologie Bluetooth s volitelným hrudním popruhem mohou uživatelé systému Kiox neustále kontrolovat svůj aktuální rozsah pulzů, což jim umožní maximálně využít jejich trénink. Rozhraní Bluetooth s nízkou spotřebou energie také umožňuje aktualizace softwaru, které se stáhnou na palubní počítač bez nutnosti připojení kabelem.

Provozuschopnost
Vyjet, zapnout a bavit se. Palubní počítač může být okamžitě použit a poskytne vám všechny nezbytné informace a data.
Design
Palubní počítač Kiox vyniká nejen díky svým funkcím - malý a šikovný, Kiox přichází v přehledném, elegantně uspořádaném, ale stylovém designu. Praktický magnetický držák, který je integrálně namontován buď na představci, nebo na řídítkách, poskytuje také elegantní a pěkný vzhled.
Čitelnost
1,9" barevný displej zaručuje dokonalou čitelnost i za silného slunečního světla. A protože se podsvícení přizpůsobuje světelným podmínkám, vše je dokonale čitelné.

Trénink
Pomocí Bluetooth Low Energy (BLE) připojte Kiox k hrudnímu pásu, jako je například Polar H7. To vám umožní sledovat tepovou frekvenci a maximálně využít svého tréninku.
Motivace
Zlepšete svou úroveň fitness: indikátor na displeji zobrazuje, zda jedete nad nebo pod průměrnou rychlostí. To vás bude motivovat k tomu, abyste tlačili ještě tvrději.
Remote Compact
Tlačítka umožňují bezpečné a pohodlné ovládání palubního počítače pomocí palce. Výrazný, hmatový tlak u tlačítek vám dá během provozu jasnou zpětnou vazbu.

Gorilla Glass
Ať už nečistoty nebo kamenné odštěpky: displej gorilího skla odolný proti poškrábání je ideálním partnerem jak v terénu, tak ve městě.
Magnetický držák
Magnetický držák umožňuje snadné vyjmutí palubního počítače pro jeho rychlé odložení, stejně jako rychlé, bezpečné upevnění - pevné držení i během drsných skoků.

Další funkce
Světlo: Pohodlně zapněte připojené světlo na kole pomocí mechanického tlačítka na přístroji Kiox.
Nastavení: Nastavení lze rychle a snadno změnit. Z bezpečnostních důvodů tak můžete učinit pouze tehdy, když je eBike v klidu.
Nabíjení zařízení: Externí zařízení, například chytrý telefon, lze dobíjet přes port USB.
Přehled: Přehled o aktivitách vašeho dne je vám k dispozici v režimu off-board.
Servis: Displej vám umožní vědět, kdy má být proveden další servis, čímž se zajistí delší životnost komponentů vašeho eBiku. Váš prodejce může jednoduše připojit DiagnosticTool přes USB port a stáhnout nejnovější aktualizace softwaru.
Pomoc při chůzi: Tato dvouúrovňová funkce vám pomůže při chůzi zatlačit eBike rychlostí až 6 km / h.
Měření vzdálenosti / velikost kola: Můžete jemně nastavit velikost kola sami stisknutím tlačítka. To umožňuje velmi přesné měření vzdálenosti i po výměně pneumatiky.
Podpora DualBattery: Úroveň nabití obou baterií se zobrazuje v přehledu stavu a poskytuje cenné informace o chování při vybíjení baterie při jízdě.
Talentovaný lingvista: Jednoduše nastavíte jazyk. Ať už německý, anglický, holandský, francouzský, italský, španělský, dánský, švédský nebo portugalský. Čeština není podporována.