Celoodpružené elektrokolo Ducati TK-01RR - 29"/27,5"

Zvolte si variantu:

194 990,00 Kč

Luxusní enduro se špičkovými komponenty Ducati TK-01RR 

Nejžádanější elektrokolo od Ducati je výtvorem světoznámého designéra Aldo Drudi, který na rámu zanechal svůj prestižní podpis: Drudi Performance. TK-01RR není jen krasavec, ale také nabušený e-bike s nejsilnějším motorem japonské značky Shimano: EP8, tlumiči Ohlins, řazením Shimano XT. Tento stroj vás nejen potěší svým výjimečným designem, ale také perfektní ovladatelností v terénu.


Baterie

630Wh integrovaná/odnímatelná. 2A rychlonabíječka

Motor

Shimano EP8 250W, 85Nm, 25Km/h

Průměr kol

zadní 27.5" / přední 29"

Pružení

Öhlins - RXF38 Air TTX18 se zdvihem 180 mm 

Přehazovačka

SHIMANO Deore XT - 12 rychlostí 

Dojezdy

Od 50 do 120 Km. V závislosti na váze jezdce, členitosti terénu, řazení, frekvence šlapání.


Tabulka velikostí:


Fotogalerie Ducati TK-011RR


Ducati TK-01RR, zážitek a prestiž.

Model TK-01 RR je vůbec první počin při spolupráci značek Ducati/Thok. Geometrie rámu navržena mistrem světa v BMX: Stefano Migliorini. Rám zaručuje perfektní komfort na trailech a v náročném terénu. TK-01RR je Endurové elektrokolo postavené na špičkových komponentech: Tlumiče Ohlins 180mm, řazení Shimano Deore XT 12s, brzdy Shimano Deore XT, brzdové kotouče Shimano Deore XT s Ice technologií. Zkrátka bez kompromisní stroj. Vzhled elektrokola v barvách italské trikolory navržen světoznámým designérem Aldem Drudim, který na rámu zanechal svůj prestižní podpis: Drudy Performance. TK-01RR od Ducati, je designový masterpice. 


Motor Shimano EP8 s kroutícím momentem 85Nm.

Japonský motor Shimano EP8, nabízí výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm. Motor při vypnutém stavu za jízdy neklade absolutně žádný odpor díky vnitřní volnoběžce a lze tak e-bike využívat jako klasické kolo. Váha motoru je pouhých 2,7 kg a řadí se tak mezi nejlehčí na trhu. Stejně jako Yamaha, Bosch, využívá Shimano nejnovější technologie tzv. automatický režim, při kterém si motor sám reguluje režimy asistence na základě převodů, členitosti terénu a frekvence šlapání. Samozřejmostí je volit si asistenci manuálně. Shimano k motorům řady EP8 nabízí inteligentní aplikaci E-tube, kterou nainstalujete do vašeho mobilního telefonu a pomocí ní, můžete nastavovat parametry motoru přesně podle vašich potřeb a značně si tak zvýšit dojezdy. Motor má krytí IP68, což znamená že je chráněn před vodou a nečistotami.


Nastavte si motor dle vašich potřeb pomocí aplikace Shimano E-tube.

Pomocí aplikace Shimano E-TUBE si můžete nastavit jednotlivé režimy, Eco, Trail a Boost, podle vašich preferencí, což vám umožní omezit točivý moment a mnoho dalšího. V každém režimu můžete upravit charakter nástupu dopomoci, její intenzitu i maximální krouticí moment.

Toto nastavení lze uložit do dvou profilů, mezi nimiž za jízdy snadno přepínáte. Využití? Lze si vytvořit například úsporný profil pro nenáročné přesuny a druhý agresívní s maximálním výkonem pro obtížné výjezdy v terénu.

Za zmínku stojí také Limit asistence, který lze navíc snížit až na 15 km/h. To by mohlo mít smysl pro dětské eMTB. S aplikací Shimano E-TUBE může váš smartphone fungovat jako displej a jako navigační zařízení.Specifikace: Ducati TK-01RR

 • RÁM Hliníkový
 • VELIKOSTI S-M-L-XL
 • POHON SHIMANO EP8 (250W - 85Nm)
 • BATERIE Shimano - 630 Wh 
 • DISPLAY LCD SC-E7000
 • JÍZDNÍ REŽIMY Eco, Trail, Boost a Power-Walk
 • PŘEDNÍ ODPRUŽENÍ Öhlins - RXF38 Air TTX18 se zdvihem 180 mm
 • ZADNÍ ODPRUŽENÍ Öhlins - TTX Air
 • BRZDY 4-pístky SHIMANO - Deore XT 200 mm
 • RÁFKY Crankbrothers - Synthesis 29" přední, 27,5" zadní
 • PNEUMATIKY Pirelli - Scorpion E-MTB S, 29x2,6 přední, 27,5x2,8 zadní
 • ZADNÍ PŘESMYKAČ SHIMANO Deore XT - 12 rychlostí
 • ŘIDÍTKA Renthal 35 Carbon - 800 mm 

ELEKTROKOLA-NACHOD.CZ - Přes 150 elektrokol na obchodě.