Elektrokolo Ducati POWERSTAGE RR Limited Edition

Exkluzivně pouze u nás. Vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět.

Zvolte si variantu:

290 199,00 Kč

Cenu v Kč určujeme podle kurzu ČNB v den fakturace 

Vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět. Na našem obchodě najdete model s výrobním číslem 68 ve velikosti rámu L. 


Exkluzivně pouze na našem obchodě.

Limitované edice italských elektrokol Ducati, které navrhoval designér známého závodníka na silničních motocyklech Valentino Rossi.

Tyto exkluzivní stroje najdete pouze na našem obchodě s kompletním zázemím pro veškerý servis a kompletní diagnostiku pro motory Shimano.Naprostá špička v designu od světoznámých italských designérů.....

Limitovaná edice Powerstage RR je první e-enduro Ducati s rámem z uhlíkových vláken, kombinací technologie a vyspělých komponent pro špičkový výkon. Nový motor Shimano EP801 s točivým momentem 85 Nm, odpružením Öhlins, karbonovými koly, výkonnými brzdami a 12rychlostním elektronickým řazením SRAM, to vše zajišťuje maximální výkon na těch nejextrémnějších enduro trasách. Speciální nátěr navržený Aldo Drudi ve spolupráci s Centro Stile Ducati a inspirovaný oficiálním týmovým Desmosedici GP23 umocňuje jedinečný charakter tohoto modelu, kterého bylo vyrobeno pouze 230 číslovaných kusů. 


To nejlepší od Shimana. EP8 s kroutícím momentem 85Nm.

Shimano EP8 (EP801) je inteligentnější pohonná jednotka, která nabízí vysoce velký výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm v širším rozsahu kadence než kdykoli předtím. Výsledkem je hladký výkon a vylepšené ovládání, které poskytuje přirozený pocit z jízdy na trailech. 85 Nm maximálního točivého momentu v širším rozsahu kadence hladké a intuitivní pro přirozený pocit z jízdy kompaktní a lehký, váží pouhých 2,7 kg Inteligentnější, umožňující funkce FREE SHIFT a AUTO SHIFT v kombinaci s novým DEORE XT Di2 Poskytuje rozšířenou konektivitu prostřednictvím portů CAN a ACC Tichý motor vám umožní užívat si traily bez rozptylování. Vylepšený tepelný management znamená žádný pokles výkonu během dlouhých stoupání. Rozsáhlé možnosti přizpůsobení s aplikací E-TUBE PROJECT Cyclist prostřednictvím režimu FINE TUNE Asistenční režimy: Walk, Eco, Trail a Boost.

S novou integrovanou baterií o kapacitě 630 Wh dosáhnete výborných dojezdů i v náročném terénu. 


Nastavte si motor dle vašich potřeb pomocí aplikace Shimano E-tube.

Pomocí aplikace Shimano E-TUBE si můžete nastavit jednotlivé režimy, Eco, Trail a Boost, podle vašich preferencí, což vám umožní omezit točivý moment a mnoho dalšího. V každém režimu můžete upravit charakter nástupu dopomoci, její intenzitu i maximální krouticí moment.

Toto nastavení lze uložit do dvou profilů, mezi nimiž za jízdy snadno přepínáte. Využití? Lze si vytvořit například úsporný profil pro nenáročné přesuny a druhý agresívní s maximálním výkonem pro obtížné výjezdy v terénu.

Za zmínku stojí také Limit asistence, který lze navíc snížit až na 15 km/h. To by mohlo mít smysl pro dětské eMTB. S aplikací Shimano E-TUBE může váš smartphone fungovat jako displej a jako navigační zařízení.


Specifikace

rám: Thok UD Full carbon fiber, headtube tapered 1.8 with HS stopper, internal cable routing

motor: Shimano Steps EP801 (250 Watt – 85 Nm - 2.7 kg)

baterie: Shimano – 630 Wh integrated 

brzdy: First, 2 pistons calipter with 203mm rotors and 3mm thickness

řazení: - GX Eagle AXS Lunar 12s (elektronické)

přední vidlice: Ohlins 180 mm

zadní tlumič: Ohlins 170 mm

řidítka: carbon