Celoodpružené elektrokolo Ducati POWERSTAGE RR Limited Edition - 29"/27,5"


Zvolte si variantu:

290 199,00 Kč

Nejnovější umělecké dílo od Alda Drudiho. Ducati Powerstage RR Limited Edition.

Zbrusu nový model ve spolupráci s Ducati a Thok. Propracovaný karbonový rám v barvách závodní stáje Ducati Corse. Nejlepší komponenty, které můžete na moderních elektrokolech najít jako Tlumiče Ohlins, elektronické řazení Sram Eagle, karbonové ráfky. Nejsilnější motor japonské značky Shimano: EP8 s točivým momentem 85Nm a baterií o kapacitě 630Wh. Ducati Powerstage je ultimátní stroj, kterých bylo vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět.

Vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět. Na našem obchodě najdete model s výrobním číslem 68 ve velikosti rámu L. Jedná se o jediný kus v ČR.


Baterie

630Wh integrovaná/odnímatelná. 2A rychlonabíječka

Motor

Shimano EP8 250W, 85Nm, 25Km/h

Průměr kol

zadní 27.5" / přední 29"

Pružení

Öhlins RXF38 s průměrem 38 mm a 180 mm zdvihem 

Přehazovačka

GX Eagle AXS Lunar 12s (elektronické) 

Dojezdy

Od 50 do 120 Km. V závislosti na váze jezdce, členitosti terénu, řazení, frekvence šlapání.


Tabulka velikostí:


Fotogalerie Ducati Powerstage RR Limited Edition


Ducati Powerstage RR, vyrobeno pouze 230 kusů.

Limitovaná edice Ducati Powerstage RR, je novinkou od italského výrobce motocyklů Ducati. Ve spolupráci se značkou Thok, vytvořili první karbonový speciál v barvách závodní stáje Ducati Corse, kterých bylo vyrobeno pouze 230 kusů pro celý svět. Model Powerstage je osazen nejlepšími komponenty, které dnes na špičkových elektrokolech můžete najít jako tlumiče Ohlins se zdvihem až 180 mm, elektronickým řazením značky Sram, karbonovými ráfky, zkrátka to nejlepší. Nová generace motoru od japonské značky Shimano EP801 s kroutícím momentem 85Nm, zajistí vysoký výkon v tom nejnáročnějším stoupání. S kombinací aplikace Shimano E-tube, můžete vlastnosti motoru upravovat dle svých potřeb a značně si tak prodloužit dojezdy. Powerstage RR, je bez kompromisní stroj navržený světoznámým designérem Aldem Drudim, který na rámu zanechal svůj legendární podpis: Drudi Performance. Ducati Powerstage RR Limited Edition, je luxusní záležitost, která neztratí na hodnotě.


Motor Shimano EP8 s kroutícím momentem 85Nm.

Japonský motor Shimano EP8 (EP801), nabízí výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm. Verze motoru s označením EP801, je plně kompatibilní s elektronickým řazením Shimano/Sram. Motor při vypnutém stavu za jízdy neklade absolutně žádný odpor díky vnitřní volnoběžce a lze tak e-bike využívat jako klasické kolo. Váha motoru je pouhých 2,7 kg a řadí se tak mezi nejlehčí na trhu. Stejně jako Yamaha, Bosch, využívá Shimano nejnovější technologie tzv. automatický režim, při kterém si motor sám reguluje režimy asistence na základě převodů, členitosti terénu a frekvence šlapání. Samozřejmostí je volit si asistenci manuálně. Shimano k motorům řady EP8 nabízí inteligentní aplikaci E-tube, kterou nainstalujete do vašeho mobilního telefonu a pomocí ní, můžete nastavovat parametry motoru přesně podle vašich potřeb a značně si tak zvýšit dojezdy. Motor má krytí IP68, což znamená že je chráněn před vodou a nečistotami.


Nastavte si motor dle vašich potřeb pomocí aplikace Shimano E-tube.

Pomocí aplikace Shimano E-TUBE si můžete nastavit jednotlivé režimy, Eco, Trail a Boost, podle vašich preferencí, což vám umožní omezit točivý moment a mnoho dalšího. V každém režimu můžete upravit charakter nástupu dopomoci, její intenzitu i maximální krouticí moment.

Toto nastavení lze uložit do dvou profilů, mezi nimiž za jízdy snadno přepínáte. Využití? Lze si vytvořit například úsporný profil pro nenáročné přesuny a druhý agresívní s maximálním výkonem pro obtížné výjezdy v terénu.

Za zmínku stojí také Limit asistence, který lze navíc snížit až na 15 km/h. To by mohlo mít smysl pro dětské eMTB. S aplikací Shimano E-TUBE může váš smartphone fungovat jako displej a jako navigační zařízení.


Specifikace: Ducati Powerstage RR

  • rám: Thok UD Full carbon fiber, headtube tapered 1.8 with HS stopper, internal cable routing
  • motor: Shimano Steps EP801 (250 Watt – 85 Nm - 2.7 kg)
  • baterie: Shimano – 630 Wh integrated 
  • brzdy: First, 2 pistons calipter with 203mm rotors and 3mm thickness
  • řazení: - GX Eagle AXS Lunar 12s (elektronické)
  • přední vidlice: Ohlins 180 mm
  • zadní tlumič: Ohlins 170 mm
  • řidítka: carbonELEKTROKOLA-NACHOD.CZ - Přes 150 elektrokol na obchodě.