THOK E-BIKE. ŠPIČKOVÁ ELEKTROKOLA VYROBENA V ITÁLII.


ITALSKÝ DESIGN A KVALITA

  • Italská značka THOK E-BIKES je mladá firma, která od roku 2017 spustila vývoj moderních elektrokol ve spolupráci s Ducati. Hlavním ředitelem společnosti Thok je Livio Suppo, manažer závodního týmu Honda a Ducati, který do světa elektrokol vnesl design závodních silničních motocyklů.
  • Na vývoji elektrokol Thok se podílel Stefano Migliorini, mistr světa v BMX, DH Pro a první italský atlet, který byl součástí oficiálního amerického týmu a jel na okruhu DH World Cup Circuit. 
  •  Design je dílem italského návrháře: Alda Drudi, který na všech rámech zanechal svůj legendární podpis Drudi Performance.
  • Elektrokola Thok se nejen ve své rodné zemi těší oprávněnému ohlasu. A to nejen díky výjimečnému vzhledu, ale také svojí spolehlivostí a skvěle navrženými rámy, které poskytují vysoký komfort při jízdě v přírodě.


UNIVERSÁLNÍ E-ENDURO THOK.

  • Elektrokola Thok, jsou navržena pro univerzální ježdění ve stylu Nduro, což zaručuje vysoké zdvihy tlumičů, až 170 mm. Přední kolo je o průměru 29 palců, zadní 27,5. Geometrie rámu, která Vám dodá sebejistotu na trailech, či v náročném stoupání. Pokud se s tímto modelem vydáte do přírody, můžete tak očekávat maximální pohodlí a velký výkon, díky nové generaci japonského motoru Shimano EP8 s kroutícím momentem až 85 Nm.
  • Baterie je o kapacitě 630Wh a je plně odnímatelná. Velkou novinkou pro motory Shimano nové generace, je aplikace ve Vašem mobilním telefonu (Shimano E-tube), díky které si můžete motor nastavit přesně podle Vašich představ a značně si tak prodloužit dojezdy například v náročném terénu. 
  • Na našem obchodě, najdete kompletní kolekci elektrokol Thok a Ducati s veškerým servisem a diagnostikou pro motory Shimano

KOMPLETNÍ NABÍDKA ELEKTROKOL THOK ZDE: