Ducati elektrokola - Limitované edice od prestižního designéra Aldo Drudi.

Italská legenda v motocyklech.

 • Ve spolupráci s italským výrobcem elektrokol Thok, připravila společnost Ducati svoji kolekci luxusních elektrokol. Právě díky této spolupráci se na trhu objevily modely ve stylu Nduro, což jsou ultimátní stroje s vysokými zdvihy tlumičů od výrobce Öhlins

 • Elektrokola Ducati jsou výtvorem světoznámého designéra Aldo Drudi, držitele ceny Compasso d'Oro, který na všech elektrokolech Ducati a Thok zanechal svůj otisk. ( Drudi Performance ). 
 • Rám elektrokola je vyroben podle nových trendů trhu a je určený na traily, sjezdy, uphill, zkrátka k všestrannému ježdění. Nejvyšší model Powerstage RR, je v karbonovém provedení a je osazen elektronickým řazením značky SRAM, které je plně kompatibilní s osazeným motorem Shimano EP8 s kroutícím momentem 85Nm
 • Na elektrokolech Ducati najdete opravdu kvalitní komponenty a to vše je ještě podtrženo limitovanou edicí. Na našem obchodě najdete kompletní kolekci limitovaných edic elektrokol Ducati s veškerým servisem a diagnostikou.


Limitované edice Ducati 

 • Jelikož se jedná o limitovanou edici, byla elektrokola vyrobena v omezeném počtu 230 kusů u konkrétních modelů. Budoucí majitelé tak získají elektrokola, která i po letech neztrácí na své hodnotě a i sběratelé si tak přijdou na své.  

 • Elektrokola Ducati jsou postavena na motorech EP8 japonského výrobce Shimano. Jedná se o nejsilnější motory tohoto výrobce. Model EP8 má kroutící moment až 85 Nm a velkou novinkou, je možnost úpravy výkonu motoru přímo ve vašem mobilním telefonu přes aplikaci Shimano E-tube.
 • Baterie je integrovaná o kapacitě 630Wh a plně odnímatelná. Skládá se z bateriových článků Panasonic ( výběrové/trakční ). Díky kvalitním článkům, je životnost baterie zhruba 800/900 nabíjecích cyklů (7/8 let).
 • Speciální nátěr na rám, inspirovaný oficiálním týmem Ducati GP23 a navržený již zmiňovaným designérem Aldem Drudim, umocňuje jeho jedinečný charakter.

 • Myšlenka vyrábět elektrokola Ducati vznikla v roce 2017 ve spolupráci s italskou značkou Thok. Momentálně se jedná o jedny z nejprestižnějších elektrokol na trhu s kořeny motorsportu.


Nalaďte si motor Shimano dle svých představ.

 • Obrovskou novinkou je aplikace "Shimano E-Tube", která je součástí motoru Shimano EP8. Pomocí ní, máte možnost přímo ve svém mobilním telefonu ladit jednotlivé jízdní režimy asistence. U každého jízdního režimu můžete individuálně nastavit úroveň dopomoci, točivý moment a rychlost odezvy motoru.

 • Dále je zde k dispozici nastavení dvou profilů. Tyto profily můžete přepínat pomocí displeje. Což znamená, že elektrokolo mohou využívat dva jezdci, nebo si profily naladíte pro různá využití. A to od jízd ve městě až po vyjížďky po kopcích. Díky této funkci si můžete značně prodloužit dojezdy. Shimano je v tomto směru nejvyspělejší.
Aplikace Shimano E-tube
Aplikace Shimano E-tube

Elektrokola Ducati nabídka zde: