ELEKTROKOLA DUCATI. LIMITOVANÉ EDICE OD PRESTIŽNÍHO DESIGNÉRA ALDO DRUDI.


ITALSKÁ LEGENDA V MOTOCYKLECH

Ve spolupráci s italským výrobcem elektrokol Thok, připravila společnost Ducati svoji kolekci luxusních elektrokol. Právě díky této spolupráci se na trhu objevily modely ve stylu Nduro, což jsou ultimátní stroje s vysokými zdvihy tlumičů od výrobce Öhlins

Elektrokola Ducati jsou výtvorem světoznámého designéra Aldo Drudi, držitele ceny Compasso d'Oro, který na všech elektrokolech Ducati a Thok zanechal svůj otisk. ( Drudi Performance ). 

Rám elektrokola je vyroben podle nových trendů trhu a je určený na traily, sjezdy, uphill, zkrátka k všestrannému ježdění. Nejvyšší model Powerstage RR, je v karbonovém provedení a je osazen elektronickým řazením značky SRAM, které je plně kompatibilní s osazeným motorem Shimano EP8 s kroutícím momentem 85Nm

Na elektrokolech Ducati najdete opravdu kvalitní komponenty a to vše je ještě podtrženo limitovanou edicí. Na našem obchodě najdete kompletní kolekci limitovaných edic elektrokol Ducati s veškerým servisem a diagnostikou.LIMITOVANÉ EDICE DUCATI E-BIKE 

Jelikož se jedná o limitovanou edici, byla elektrokola vyrobena v omezeném počtu 230 kusů u konkrétních modelů. Budoucí majitelé tak získají elektrokola, která i po letech neztrácí na své hodnotě a i sběratelé si tak přijdou na své.  

Elektrokola Ducati jsou postavena na motorech EP8 japonského výrobce Shimano. Jedná se o nejsilnější motory tohoto výrobce. Model EP8 má kroutící moment až 85 Nm a velkou novinkou, je možnost úpravy výkonu motoru přímo ve vašem mobilním telefonu přes aplikaci Shimano E-tube.

Baterie je integrovaná o kapacitě 630Wh a plně odnímatelná. Skládá se z bateriových článků Panasonic ( výběrové/trakční ). Díky kvalitním článkům, je životnost baterie zhruba 800/900 nabíjecích cyklů (7/8 let).

Speciální nátěr na rám, inspirovaný oficiálním týmem Ducati GP23 a navržený již zmiňovaným designérem Aldem Drudim, umocňuje jeho jedinečný charakter.


NASTAVTE SI MOTOR PODLE SVÝCH PŘEDSTAV.

Obrovskou novinkou je aplikace "Shimano E-Tube", která je součástí motoru Shimano EP8. Pomocí ní, máte možnost přímo ve svém mobilním telefonu ladit jednotlivé jízdní režimy asistence. U každého jízdního režimu můžete individuálně nastavit úroveň dopomoci, točivý moment a rychlost odezvy motoru.

Dále je zde k dispozici nastavení dvou profilů. Tyto profily můžete přepínat pomocí displeje. Což znamená, že elektrokolo mohou využívat dva jezdci, nebo si profily naladíte pro různá využití. A to od jízd ve městě až po vyjížďky po kopcích. Díky této funkci si můžete značně prodloužit dojezdy. Shimano je v tomto směru nejvyspělejší.

Aplikace Shimano E-tube
Aplikace Shimano E-tube

ELEKTROKOLA DUCATI, NABÍDKA ZDE: